UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Piątek, 27 listopada 2015
  data2

  Animatorki Miejscowości Tematycznej „Wioska pod Skałą” w Bolęcinie – Agnieszka Mendela i Marta Dziadowiec przeprowadziły zajęcia edukacyjne o tematyce „Życie przed milionami lat” w ramach oferty wyjazdowej przygotowanej specjalnie dla przedszkoli i szkół podstawowych. Zajęcia odbyły się w publicznej Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Czułówku i uczestniczyły w nich dzieci z klas 1-3.

 • data1
  Poniedziałek, 23 listopada 2015
  data2

  Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na przedsięwzięcie kulturalne „Gwiazdka – kiermasz rękodzieła   tradycji bożonarodzeniowych”, które odbędzie się w Libiążu na Targowisku Miejskim w dniu 19 grudnia 2015 roku (sobota) w godzinach 10.00 - 14.00.

  a.png

 • data1
  Piątek, 06 listopada 2015
  data2

  Podczas Ogólnopolskiej Gali podsumowującej tegoroczną 23. Edycję Europejskich Dni Dziedzictwa, która odbyła się 5 listopada 2015r. w Filharmonii Opolskiej, Stowarzyszenie Przyjaciół Regulic i Nieporazu otrzymało wyróżnienie z rąk Dyrektor Narodowego Instytutu Dziedzictwa prof. Małgorzaty Rozbickiej, w uznaniu za zaangażowanie w promocję EDD i wspieranie działań na rzecz ochrony dziedzictwa kulturowego.

 • data1
  Piątek, 06 listopada 2015
  data2

  W dniu 24 października 2015 r. w Porębie Żegoty odbył się bieg pod hasłem „Rzuć Światłem”. Celem wydarzenia była popularyzacja biegów, jako naturalnej formy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, promowanie zdrowego stylu życia, integracja międzypokoleniowa oraz promowanie noszenia odblasków.

 • data1
  Piątek, 06 listopada 2015
  data2

  Podczas uroczystości inaugurującej I Kongres Kultury Regionów w Nowym Sączu, przedstawiciele 14 regionów etnograficznych Polski południowej zostali uhonorowani odznaczeniami samorządowymi i państwowymi. Wśród wyróżnionych osób znalazła się Pani Halina Duda – folklorysta i regionalista, Koordynator Miejscowości Tematycznej Dulowa, Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Dulowej i Kierownik Zespołu Regionalnego Dulowiacy, która otrzymała Odznakę Honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej” Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze