UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Czwartek, 08 października 2020
ZAPRAZAMY NA FILM "WIEK ADALINE"
UWAGA! Ze względu na zmienne warunki atmosferyczne seans w Bolęcinie został przesunięty na godzinę 18:00! Serdecznie zapraszamy :).
 „Wiek Adaine” to historia dwudziestolatki urodzonej na początku XX wieku. Adaline ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się być spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Bohaterka musi się ukrywać, wciąż podróżuje, zmienia tożsamość, traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. W końcu poznaje mężczyznę dla którego warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to w ogóle możliwe?
 
Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze