UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Poniedziałek, 12 października 2020
RELACJA Z KINA PLENEROWEGO

Zakończył się już cykl seansów kina plenerowego. W miniony weekend mieliśmy okazję obejrzeć ostatnie tytuły. Wszystkim miłośnikom filmów dziękujemy za obecność. Całe szczęście jesienna aura dopisała i pozwoliła usiąść wygodnie pod gołym niebem, a niższe temperatury od tych letnich nie zniechęciły kinomaniaków do przybycia. Zarówno Dwór Zieleniewskich w Trzebini jak i Zajazd Nawsie w Bolęcinie zgromadził amatorów kina.  Mamy nadzieję, że podobał się Państwu projekt, który mieliśmy przyjemność zrealizować przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze