UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Czwartek, 17 listopada 2011
Spotkanie aktywizujące - Dzień Bab - warsztaty decoupage

W dniu 15 listopada 2011 r. w świetlicy wiejskiej „Radar” w Babicach miało miejsce pierwsze spotkanie aktywizujące z cyklu „Dzień Bab”. W ramach pierwszego spotkania zorganizowane zostały warsztaty z decoupage – techniki ozdabiania przedmiotów polegającej na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię (np. drewno, metal, szkło, tkanina, plastik, ceramika) wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej (technika serwetkowa). Organizatorem warsztatów była Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Babicach. W zajęciach uczestniczyły Panie z terenu powiatu chrzanowskiego, które pod okiem Pani Anety Chrząścik zapoznały się z techniką decoupage’u i jej historią. Na pierwszych warsztatach można było własnoręcznie wykonać bombki choinkowe oraz drewniane podkładki. Na kolejnych zajęciach, przewidzianych w dniu 22 i 29 listopada uczestniczki dowiedzą się jak techniką decoupage’u przyozdabiać przedmioty drewniane oraz szklane.

Zapraszamy do galerii: http://www.partnerstwonajurze.pl/galeria_show_single.php?id=28 

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze