UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Poniedziałek, 19 grudnia 2011
Spotkanie aktywizujące- Dzień Bab- warsztaty dekoratorskie

W ramach spotkania aktywizującego „Dzień Bab” Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” miała przyjemność zaprosić zainteresowane Panie na kolejny cykl warsztatów, tym razem były to warsztaty dekoratorskie. Pierwsze spotkanie miało miejsce 6 grudnia 2011 roku w Świetlicy „Radar” w Babicach. W czasie jego trwania Panie, pod okiem Pani Dominiki Derendarz z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Babicach, nauczyły się wykonywania wieńców bożonarodzeniowych. W czasie drugiego spotkania, które odbyło się 13 grudnia, wykonywały świąteczne drzewko. Podczas trzeciego i ostatniego spotkania 20 grudnia 2011 r. tworzone były natomiast piękne stroiki świąteczne oraz świątecznie zdobione szklanki. Poniżej przedstawiamy fotorelację z ostatnich warsztatów i wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w przygotowanych przez nas spotkaniach.

http://www.partnerstwonajurze.pl/galeria_show_single.php?id=33

 

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze