UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Wtorek, 15 maja 2012
Dni Produktów Regionalnych

W dniu 12 maja 2012 r. Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” uczestniczyła w Dniach Produktów Regionalnych w Kryspinowie w gm. Liszki. Przedsięwzięcie miało na celu promocję walorów regionalnych poprzez prezentację wyrobów i produktów regionalnych.

Nasze LGD promowało markę „Chrzanolandia” i teren LSR poprzez prezentację produktów lokalnych, tradycji powiatu chrzanowskiego oraz prac lokalnych rzemieślników. Zaprezentowane zostały stroje lokalne, gwara oraz przyśpiewki z terenu objętego LSR. Razem z naszym LGD udział wzięli:

  • - Zofia i Edward Góreccy (rzeźba Galeria Drzewiej),
  • - Wiesława Piwowarczyk (rękodzieło artystyczne),
  • - Zdzisława Bigaj, Dorota Dereszowska, Anna Sroka, Bogusława Zychowicz (grupa rękodzieła artystycznego „Zaczarowane Niteczki”),
  • - Bożena Kuchta, Teresa Przybyło, Wanda Witek (Koło Gospodyń Wiejskich z Karniowic),
  • - Józefa Bałys (Koło Gospodyń Wiejskich z Mętkowa).

Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników imprezy. Rozdawano foldery i ulotki informujące o działalności LGD oraz o planowanych na ten rok imprezach. Szczególnie mocno zapraszano na zbliżającą się wielkimi krokami „Majówkę u Bernardynów” (więcej informacji). Nieustannie częstowano lokalnymi wyrobami w postaci rozmaitych placków przygotowanych przez KGW w Mętkowie.

Zdjęcia z imprezy.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze