UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 17 maja 2013
Wizyta studyjna w Miejscowościach Tematycznych Warmii i Mazur

Za nami kolejny bardzo ważny etap na drodze do stworzenia miejscowości tematycznych w Bolęcinie, Dulowej i Zagórzu. Wizyta studyjna na Warmii i Mazurach pozwoliła na znalezienie inspiracji do stworzenia tematu i oferty miejscowości tematycznych. Cesarskie Kadyny, Wioska Kaperska – Suchacz, Wioska Dzieci – Pogrodzie, Wioska Rodzinna – Wielkie Wierzno, Wioska Aniołów – Aniołowo to miejscowości, które zwiedziliśmy, skupione w partnerstwie Miejsc z duszą. Poznaliśmy proces budowania miejscowości, dobre praktyki i wiele ciekawych pomysłów na stworzenie i promocję produktów i usług lokalnych. Każda wioska proponuje odwiedzającym inne formy spędzania czasu, stawiając na turystykę emocji. Gra terenowa w przebraniu pirata, warsztaty ceramiczne czy tworzenie wielkich baniek mydlanych to tylko namiastka tego co można przeżyć w warmińsko-mazurskim. Czy takie atrakcje pojawią się w Małopolsce, w powiecie chrzanowskim, w miejscowościach Bolęcin, Dulowa i Zagórze? O tym przekonamy się już niedługo.

Galeria zdjęć

DSC03868.JPG

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze