UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Poniedziałek, 22 grudnia 2014
Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” laureatem nagrody Marszałka Województwa Małopolskiego w konkursie „Kryształy Soli”

W dniu 19 grudnia 2014 roku podczas XVII Małopolskiego Forum Organizacji Pozarządowych LGD Partnerstwo na Jurze”otrzymała nagrodę w kategorii „Ochrona Dziedzictwa Kulturowego” w konkursie „Kryształy Soli” organizowanym przez Samorząd Województwa.

Nazwa nagrody nawiązuje do wyrażenia „sól ziemi” oznaczającego ludzi cennych, wyjątkowych, godnych naśladowania, najbardziej wartościowe jednostki lub grupy ludzi w jakiejś społeczności. Nagroda „Kryształy Soli” przyznawana jest od 2005 roku i ma na celu promowanie działalności organizacji pożytku publicznego działających na terenie województwa małopolskiego. 

Statuetki małopolskim organizacjom wręczyli: Pan Władysław Kosiniak-Kamysz - Minister Pracy i Polityki Społecznej, Pan Marek Sowa - Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Pan Leszek Zegzda - Członek Zarządu Województwa Małopolskiego.

Kapituła w swoim uzasadnieniu napisała: nagroda w kategorii „Ochrona Dziedzictwa Kulturowego” za niekonwencjonalne pomysły łączące ochronę przyrody, kultury i tradycji z działaniami na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego regionu, oraz bezcenny wkład za promowanie i kreowanie przedsiębiorczych postaw oraz aktywizację lokalnej społeczności.

Bardzo się cieszymy, to prestiżowa  nagroda i jednocześnie niebywale zobowiązująca. To wielki honor i radość z tak wysokiej oceny prowadzonych przez nas działań w ochronie zachowania dziedzictwa kulturowego oraz wspaniałe wyróżnienie móc znaleźć się w gronie osób, organizacji, tak wyjątkowych i godnych naśladowania.

LGD „Partnerstwo na Jurze” serdecznie dziękuje wszystkim Państwu, którzy są zawsze z nami i wspierają nasze działania na co dzień w realizacji celów statutowych oraz równocześnie są wyjątkowymi odbiorcami realizowanych przedsięwzięć i projektów. Bo to dzięki Waszemu wsparciu, inicjatywom i zaangażowaniu mogliśmy otrzymać tę honorowa nagrodę.

LGD Kryształy soli (Custom).JPG

(zdj. arch. UMWM)

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze