UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Czwartek, 24 września 2015
Konsultacje Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

W terminie od dnia 25 września do dnia 6 października 2015 roku w 5 miastach Małopolski odbędą się spotkania w sprawie konsultacji wojewódzkich dotyczących projektu Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Dla przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów działających w sferze działalności pożytku publicznego z powiatów: chrzanowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego oraz wadowickiego spotkanie odbędzie się 6 października 2015 r., w godz. 16.30 – 18.30, w auli św. Wawrzyńca Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Łukasza Górnickiego w Oświęcimiu (ul. J. Nojego 2B).

Termin zgłoszeń na spotkanie do: 02.10.2015 r.

Informacje nt. konsultacji, w tym Regulamin i Formularz konsultacji, znajdują się pod adresem: http://malopolskie.pl/Wspolpraca/ngo/?id=14890

Bardzo prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: bo@umwm.pl. Ze względu na zbieranie potwierdzeń na wszystkie spotkania konsultacyjne w Małopolsce w jednej skrzynce pocztowej, w mailu prosimy podać: miejsce konsultacji, termin, e-mail oraz liczbę osób chcących uczestniczyć w spotkaniu.

Serdecznie zapraszamy.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze