UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 06 listopada 2015
I Bieg Porębski 2015

W dniu 24 października 2015 r. w Porębie Żegoty odbył się bieg pod hasłem „Rzuć Światłem”.

Na starcie stanęło 48 osób, ubranych w odblaskowe koszulki, wśród których dużą część stanowiły dzieci. Do przebiegnięcia był dystans 5,2 km. Trasa biegu prowadziła zadrzewionymi ulicami, przez pola i pagórkowate tereny Poręby Żegoty, gdzie roztaczały się malownicze widoki. Na uczestników czekał ciepły i słodki poczęstunek.

Każdy z zawodników przedsięwzięcia otrzymał okolicznościowy medal i koszulkę. LGD „Partnerstwo na Jurze” ufundowała uczestnikom reklamowe torby i smyczki z logiem Chrzanolandii. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych przebytych kilometrów na ścieżkach powiatu chrzanowskiego.

Celem wydarzenia była popularyzacja biegów, jako naturalnej formy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, promowanie zdrowego stylu życia, integracja międzypokoleniowa oraz promowanie noszenia odblasków.

I Bieg Porębski.jpg

I Bieg Porębski.jpg 2.jpg

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze