UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 06 listopada 2015
Wyróżnienie dla Stowarzyszenia Przyjaciół Regulic i Nieporazu

Podczas Ogólnopolskiej Gali podsumowującej tegoroczną 23. Edycję Europejskich Dni Dziedzictwa, która odbyła się 5 listopada 2015r. w Filharmonii Opolskiej, Stowarzyszenie Przyjaciół Regulic i Nieporazu otrzymało wyróżnienie z rąk Dyrektor Narodowego Instytutu Dziedzictwa prof. Małgorzaty Rozbickiej, w uznaniu za zaangażowanie w promocję EDD i wspieranie działań na rzecz ochrony dziedzictwa kulturowego. Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystości: https://www.youtube.com/watch?v=5aC71iYP85s

23. edycja Europejskich Dni Dziedzictwa upłynęła pod hasłem „Utracone dziedzictwo”, a Stowarzyszenie Przyjaciół Regulic i Nieporazu w ramach wydarzenia zorganizowało cykl warsztatów rzemiosła ludowego oraz nadało Ekomuzeum Garncarstwa w Regulicach imię Jana Głuszka (garncarza z Brodeł). W całej Polsce zorganizowano blisko 2 tysiące wydarzeń na terenie całego kraju, wzięło w nich udział ponad 320 tysięcy uczestników.

Serdecznie gratulujemy Stowarzyszeniu Przyjaciół Regulic i Nieporazu i życzymy zapału oraz inspiracji w następnych latach działalności.

Europejskie Dni Dziedzictwa to kampania promująca dziedzictwo, która została zapoczątkowana w 1985 roku w Hiszpanii podczas Konferencji Rady Europy. Francuski minister kultury zaproponował wtedy rozszerzenie na całą Europę zainicjowanych we Francji Dni Otwartych Zabytków. W 1991 roku Rada Europy ustanowiła Europejskie Dni Dziedzictwa, dostrzegając olbrzymie zainteresowanie inicjatywą.

SPRIN.jpg

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze