UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Wtorek, 24 listopada 2015
Konkurs nt. „Moja opowieść wigilijna – kultywowanie tradycji i Świąt Bożego Narodzenia”

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” zaprasza uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Gminy Libiąż do uczestnictwa w konkursie nt. „Moja opowieść wigilijna – kultywowanie tradycji i Świąt Bożego Narodzenia”.

Prace należy dostarczyć do dnia 14.12.2015 r. do godz. 1500 do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Libiążu lub Zarządu Mienia Komunalnego w Libiążu. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 19.12.2015 r. o g. 13.00 na Targowisku Miejskim w Libiążu w trakcie imprezy: „Gwiazdka – kiermasz rzemiosła i tradycji bożonarodzeniowych”. Więcej informacji poniżej w Regulaminie konkursu.

Regulamin konkursu wraz z załącznikami

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze