UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Wtorek, 12 stycznia 2016
Koncert Noworoczny „Krakowiaczek i Przyjaciele”

W dniu 9 stycznia 2016 roku LGD „Partnerstwo na Jurze” uczestniczyła w V Koncercie Noworocznym „Krakowiaczek i Przyjaciele” organizowanym przez Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiaczek” oraz Samorządowy Ośrodek Kultury w Alwerni w sali Domu Ludowego w Grojcu.

Zaproszonych gości powitała Pani Teresa Majewska kierownik Zespołu składając życzenia noworoczne zgromadzonym gościom oraz podziękowała za owocną współpracę.

Tegorocznym Gościem „Krakowiaczka” była Grupa Artystyczna „Gama”, która wystąpiła z repertuarem kolęd i pastorałek oraz Grupa taneczna „Kurtynka” z Wilamowic, przedstawiając tańce z elementami baletu.

W programie grup dziecięcych w wykonaniu ZPiT „Krakowiaczek” można było zobaczyć tańce narodowe jak: Krakowiak czy Chodzony, a także tańce z poszczególnych regionów takich jak: suita śląska i suita lubelska.

Artyści tego pięknego widowiska byli nagradzani przez tłumnie zebranych gości, gromkimi brawami. Wszystkie tańce, śpiewy oraz stroje wywarły na widzach pozytywne wrażenie.

LGD składa najserdeczniejsze gratulacje i słowa uznania za trud i pracę włożoną w krzewienie kultury i folkloru ludowego regionu oraz tradycji narodowej. Życzymy całemu Zespołowi zapału, natchnienia i inspiracji oraz wspaniałej publiczności w kolejnych latach działalności.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze