UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Czwartek, 10 marca 2016
Konkurs „Wielkanocna pisanka”

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” serdecznie zaprasza wychowanków grup przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych do udziału w Konkursie na „Wielkanocną pisankę”.

Pisanki to nasze dziedzictwo kulturowe i nierozerwalny symbol Świąt Wielkanocnych. To ogólna, zwyczajowa nazwa jaja wielkanocnego, dekorowanego różnymi technikami. W tradycji chrześcijańskiej zdobione jajka są nieodłącznym elementem wielkanocnego stołu, symbolizującym rodzące się życie, znak zmartwychwstania oraz nadzieję. Wśród wielu technik upiększania jajek najpopularniejszymi są: kraszanki, pisanki, skrobanki, oklejanki, nalepianki, drapanki, rysowanki.

Zadaniem Uczestnika Konkursu jest wykonanie pisanki w kategoriach: pisanka tradycyjna lub/i pisanka współczesna.

Prace należy dostarczyć w dniu 19.03.2016 r. w god. od 9-10.30, do Organizatora na Targowisku Miejskim w Libiążu, przy ul. Rouvroy 10, w pawilonie murowanym nr 1, w Administracji targowiska.

Rozstrzygnięcie konkursu w dniu 19.03.2016 r. w trakcie wydarzenia „Chrzanolandia zaprasza na Jarmark Cudów” w Libiążu o godz. 12.00 na Targowisku Miejskim.

Więcej informacji poniżej w Regulaminie konkursu.

Regulamin wraz z Formularzem zgłoszeniowym

Plakat_konkurs Wielkanocna pisanka 2016.jpeg

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze