UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Poniedziałek, 14 marca 2016
Dzień Kobiet w KGW Gromiec

W niedzielne popołudnie, 13 marca Koło Gospodyń Wiejskich z Gromca zorganizowało spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Zaproszonych gości przywitała Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich z Gromca - Pani Melania Mańka, która powitała zebrane kobiety oraz złożyła paniom najlepsze życzenia: dobrego zdrowia, wielu lat życia, realizacji marzeń i planów, sukcesów z podejmowanych wyzwań oraz nowych pasji, a wraz z nimi mnóstwa energii do ich rozwijania.

Uśmiechy dopisały, bo o dawkę dobrego humory zadbały same panie, z repertuarem skeczy w wykonaniu kabaretu „Uśmiech traktorzysty” działającym przy Kole Gospodyń Wiejskich w Gromcu.

Po części oficjalnej odbyła się uroczysta kolacja przygotowana przez Panie z KGW. Czas upłynął w radosnym nastroju, na wspomnieniach, wspólnych rozmowach i dyskusjach, oraz wymianie kulinarnych przepisów. Panie życzyły sobie, aby w tak licznym gronie spotkały się znów za rok.

galeria zdjęć

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze