UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Wtorek, 15 marca 2016
Warsztaty wykonywania wielkanocnych ozdób z filcu

W dniu 14 marca 2016 roku LGD „Partnerstwo na Jurze” przeprowadziła kolejne warsztaty dla członków Hufca ZHP Chrzanów.

Tym razem LGD przygotowywała warsztaty wykonywania wielkanocnych ozdób z filcu. W trakcie spotkania harcerze z 4 ŚDH "Płomienie" mogli zapoznać się z różnymi technikami wykonywania ozdób i dekoracji świątecznych. Natomiast część praktyczna pokazała, jak ciekawie można własnoręcznie zaprojektować i wykonać dla siebie małe dzieła sztuki.

Nic nie sprawia tyle radości, co przygotowywanie ozdób świątecznych, a podziwianie swojego dzieła przez cały okres wielkanocny jest bezcenne.

Własnoręcznie wykonana ozdoba  to wspaniały podarunek, ale także niesamowita radość, jaka towarzyszy podczas warsztatów.

Zajęcia były ciekawą forma spędzania wolnego czasu, dla osób chcących doskonalić swoje umiejętności, rozwijać swoje zainteresowania i pasje oraz kultywować tradycję tworzenia ozdób świątecznych.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze