UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Czwartek, 26 maja 2011
Spotkanie aktywizacyjne w Regulicach

W dniu 5 maja w Szkole Podstawowej w Regulicach odbyło się spotkanie aktywizacyjne na temat energii odnawialnych. Spotkanie rozpoczęła Barbara Tomaszek – pracownik biura LGD mieszczącego się przy ul. Focha 3 w Chrzanowie. Przybliżona została idea LGD i cele działania zmierzające ku podniesieniu poziomu kulturalnego, ekologicznego, gospodarczego na terenie objętym przez LGD.

Następnie pan Bogdan Bębenek przedstawiciel firmy Terra Trade przeprowadził wykład na temat energii pochodzących ze słońca, wiatru i innych odnawialnych źródeł energii. Podczas wykładu zwrócił uwagę na potrzebę ochrony środowiska poprzez stosowanie urządzeń energooszczędnych. Zaprezentowane zostały ogniwa fotowoltaiczne oraz wiatraki, dzięki którym nawet w gospodarstwach domowych można pozyskiwać energię. Wystąpienie spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, tym bardziej, że w Szkole Podstawowej w Regulicach dużo miejsca poświęca się ekologii. Od lat szkoła czynnie uczestniczy w obchodach Dnia Ziemi, bierze udział w konkursach ekologicznych, występach teatralnych i innych. W tym roku uczniowie zaplanowali posadzenie roślin ozdobnych w obrębie szkoły oraz symboliczne posprzątanie najbliżej okolicy.

Zdjęcia ze spotkania pod linkiem: http://partnerstwonajurze.pl/galeria_show_single.php?id=16

 

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze