UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 15 lipca 2016
Jubileuszu 15-lecia Świetlicy Terapeutycznej w Chrzanowie

W dniu 30 czerwca 2016 roku w chrzanowskich ogrodach Fundacji im. Brata Alberta zorganizowana została uroczystość z okazji dnia patrona oraz Jubileuszu 15-lecia Świetlicy Terapeutycznej w Chrzanowie.

W wydarzeniu wzięli udział między innymi ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski – jeden z założycieli fundacji, samorządowcy, władze Fundacji i Pracownicy, Podopieczni z ich Rodzinami oraz zaprzyjaźnione instytucje i stowarzyszenia.

Spotkanie było okazją do podsumowania minionych lat oraz wręczenia nagród „za serce okazane podopiecznym”.

Uczestnicy mogli oglądać przedstawienie teatralne przygotowane przez podopiecznych świetlicy oraz wziąć udział w licytacji prac plastycznych wychowanków, z której pieniądze zostały przekazane na kontynuowanie działalności.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze