UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Poniedziałek, 20 lutego 2017
„Moje rzeźby ożyły” w reżyserii Marcina Kobierskiego, w wykonaniu Teatru Ludowego „Tradycja”

W piątek 17 lutego 2017 na godzinę 18:00  zostaliśmy zaproszeni na premierę sztuki teatralnej „Moje rzeźby ożyły” w reżyserii Marcina Kobierskiego, w wykonaniu Teatru Ludowego „Tradycja” która miała miejsce w wypełnionym do ostatniego miejsca, Domu Ludowym w Okleśnej.

Spektakl przybliżył publiczności historie życia i twórczości rzeźbiarza ludowego Michała Giera. Nadal jesteśmy pod urokiem gry aktorów, którzy ukazali nam postać tego wybitnego artysty na tle kultury i folkloru naszego regionu. Scenariusz sztuki jest wspólnym dziełem Zbigniewa Klatki i Stanisława Michno, a odtwórcami postaci rzeźbiarza, byli Edward Górecki i Krystian Kwadrans.

Po zakończeniu widowiska grę aktorów, zgromadzeni goście nagrodzili gromkimi brawami. Należy wspomnieć że wszyscy obecni otrzymali bezpłatny egzemplarz broszury „Michał Gier Rzeźbiarz Ludowy z Rybnej” którego fundatorem jest Urząd Gminy w Czernichowie.

LGD „Partnerstwo na Jurze” życzy całemu Zespołowi dalszych sukcesów oraz wspaniałej publiczności na kolejne lata działalności teatru „Tradycja” który od wielu już lat jest wizytówka kulturalna naszego powiatu.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze