UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Sroda, 15 marca 2017
Dzień Kobiet z KGW w Regulicach

W dniu 23-02-2017 roku Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” uczestniczyła w spotkaniu z okazji Dnia Kobiet zorganizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich w Regulicach.Zaproszonych gości przywitała Przewodnicząca Koła Pani Kazimiera Kadłuczka. Zgromadzeni goście wzięli udział w konkursie tłumaczenia znaczenia słów gwary ludowej oraz mogli zasmakować wspaniałego poczęstunku. Uczestnicy podziwiali również wystawę rękodzieła Pani Haliny Głowni, na którą składały się przepiękne kwiaty z bibuły, papieru oraz ozdoby wielkanocne. Z okazji że spotkanie zbiegło się z tłustym czwartkiem na stołach nie zabrakło faworków i pączków upieczonych przez Panie z KGW Regulice. Spotkanie było doskonałą okazją do wspólnych rozmów. Dopełnieniem był wspólny śpiew znanych pieśni ludowych. Panie życzyły sobie, aby w tak licznym gronie spotkały się znów za rok.Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” życzy wszystkim Paniom by ich święto trwało przez cały rok.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze