UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Sroda, 15 marca 2017
Dzień Kobiet z KGW Żarki

W sobotnie popołudnie, 11 marca Koło Gospodyń Wiejskich z Żarek zorganizowało spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Na wstępie spotkania Przewodnicząca koła Stanisława Norys, powitała zebranych gości oraz złożyła podziękowania za przekazane życzenia od Prezesa Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” Pana Jerzego Kasprzyka. Dobry nastrój udzielił się wszystkim zgromadzonym gościom, bo o dawkę dobrego humory zadbały Panie z zespołu „Macierzanki” działające przy KGW z Żarek, w repertuarze na który składały się piosenki i skecze w ich wykonaniu. Po części oficjalnej odbyła się uroczysta kolacja przygotowana przez Panie z KGW z Żarek. Serdeczne gratulacje i podziękowania dla Koła Gospodyń Wiejskich z Żarek za wspaniałe przyjęcie Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze”.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze