UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Poniedziałek, 01 sierpnia 2011
Dzień Dziecka w Libiążu

Pierwszego czerwca w Ośrodku Rekreacji i Sportu w Libiążu odbyła się impreza o zasięgu powiatowym. Turniej gier i zabaw, rozgrywki piłki nożnej i siatkówki plażowej, tor linowy, pokaz szkolenia psów policyjnych i sprzętu antyterrorystycznego - to tylko niektóre atrakcje przygotowane z okazji Dnia Dziecka. Początek miał miejsce o godz. 10 na stadionie miejskim. Organizatorami imprezy były samorządy powiatu chrzanowskiego, Libiąskie Centrum Kultury, Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie oraz Powiatowy Młodzieżowy Ośrodek Sportowy w Chrzanowie. Współorganizatorem przedsięwzięcia było m.in. stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Partnerstwo na Jurze. Barbara Tomaszek – zatrudniona przez LGD uczestniczyła w uroczystym rozpoczęciu i przy wręczaniu nagród, zasponsorowanych przez stowarzyszenie.

Blisko 1,5 tysiąca osób wzięło udział w powiatowej imprezie. Najmłodsi, którzy pojawili się w środę na stadionie miejskim, startowali w grach i konkursach sportowych, zjeżdżali po 80-metrowej linie, trzymali w dłoniach prawdziwe karabiny szturmowe i strzelali do tarczy. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się samochody policji i Inspekcji Transportu Drogowego. Policjanci przeprowadzili akcję znakowania jednośladów, a dla chętnych egzamin na kartę rowerową i testy wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Uśmiechnięte buzie dzieci biorących udział w licznych atrakcjach dają zadowolenie starszym i motywację do organizowania kolejnych przedsięwzięć.

Zdjęcia z Dnia Dziecka znajdziecie Państwo pod linkiem http://www.partnerstwonajurze.pl/galeria_show_single.php?id=19.

 

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze