UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 25 sierpnia 2017
„Chrzanolandia zaprasza na … Ziemniaczysko pod Lipowcem” - 3 września 2017r.

Lokalna Grupa Działania ,,Partnerstwo na Jurze" już po raz siódmy organizuje jedną z największych imprez plenerowych w Małopolsce pod już bardzo dobrze znaną nazwą „Chrzanolandia zaprasza na … Ziemniaczysko pod Lipowcem” która jest wydarzeniem obejmującym swoim zasięgiem cały teren naszego powiatu, na której prezentujemy między innymi: Koła Gospodyń Wiejskich, organizacje pozarządowe, zespoły śpiewacze, zespoły teatralne, rzemieślników, rękodzielników, szkoły.
Wypromujmy zatem razem tą imprezę, która propaguje wśród mieszkańców powiatu tradycyjne wartości, mające na celu zachowanie dziedzictwa kulturowego, przyrodniczego, historycznego i kulinarnego opartego na zasobach lokalnych.

Do zobaczenia na Ziemniaczysku!!!

 

 

 

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze