UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Wtorek, 26 września 2017
,,Pociąg do małopolski" - kolejka turystyczna

Budżet obywatelski pozwala mieszkańcom Województwa decydować o tym na co wydać pieniądze. Mieszkańcy mogą nie tylko wybierać zadania, które mają być zrealizowane, ale sami zostać ich autorami.

Pierwsza edycja odbyła się w 2016 roku i wtedy to Prezes LGD Jerzy Kasprzyk złożył wniosek na projekt „Pociąg do Małopolski". I jak widać mamy już tego efekty... Nasza kolejka już ruszyła, a kiedy...

3 września 2017 roku podczas imprezy plenerowej Chrzanolandia zaprasza na...,,Ziemniaczysko pod Lipowcem" odbyła się uroczysta inauguracja projektu.

Tegoroczna impreza była najlepszą okazją do otwarcia projektu ,,Pociąg do Małopolski”. Zaproszono pomysłodawcę budżetu obywatelskiego Pana Grzegorza Lipca Członka Zarządu Województwa Małopolskiego aby wraz z Prezesem i Wiceprezesem Lokalnej Grupy Działania ,,Partnerstwo na Jurze” i Dyrektorem Skansenu w Wygiełzowie oficjalnie przeciąć wstęgę i uroczyście uczestniczyć w przejażdżce kolejką.

Pan Marek Grabski Dyrektor Skansenu podczas ziemniaczyska na deskach amfiteatru oficjalnie przekazał Prezesowi Lokalnej Grupy Działania ,,Partnerstwo na Jurze” Panu Jerzemu Kasprzykowi umowę wydzierżawienia kolejki turystycznej.

 

 

Zapraszamy do współpracy w tworzeniu pakietów turystycznych z wykorzystaniem kolejki.

Pomysły prosimy kierować do biura Lokalnej Grupy Działania ,,Partnerstwo na Jurze”.

Biuro LGD czynne od poniedziałku do środy w godz. od 10:00 – 15:00, - pokój 202 drugie piętro, ul. Focha 3, 32-500 Chrzanów, tel. 32 720 65 02, mail: biuro@partnerstwonajurze.pl,

 

 

 

 

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze