UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 01 grudnia 2017
Przystanek Dulowa

W dniu 29-11-2017 Dulowa, była przystankiem dla „Pociągu do Małopolski”. Kolejkę turystyczną zakupiono w ramach Budżetu obywatelskiego a gospodarzem jest Lokalna Grupa działania „ Partnerstwo na Jurze” w Chrzanowie. W środę kolejka turystyczna odwiedziła Miejscowość Tematyczną Dulowa. Do „Zaginionej Wioski” kolejka przywiozła dzieci ze Szkoły Podstawowej w Czyżówce. Swoich starszych kolegów przywitali przedszkolacy z Zielonego Przedszkola, natomiast Gospodarstwo Agroturystyczne „ Przy Stawie” zaprosiło na spacer po Zagrodzie Edukacyjnej i na warsztaty. Dzieci zobaczyły kilka ras kur, kaczek, pawie, czarne łabędzie, kozy, perliczki. Miały okazje dotknąć i nakarmić zwierzęta. Uczestniczyły w warsztatach interaktywnych- wykonując swoją złotą rybkę. Podróżowała z nami rodzina Pana Ziemniaka- maskotki Chrzanolandii. Dodatkową atrakcją było pieczenie kiełbasek. Zadowolone i szczęśliwe dzieci gromkim okrzykiem podziękowały Lokalnej Grupie Działania „Partnerstwo na Jurze” w Chrzanowie, Gospodarstwu Agroturystycznemu ” Przy Stawie” i Fundacji Inicjatywy Społeczne i Dziedzictwo Kulturowe.

Organizatorem wycieczki była Fundacja Inicjatywy Społeczne i Dziedzictwo Kulturowe oraz Animatorzy Miejscowości Tematycznej Dulowa. Współorganizator: Lokalna Grupa Działania ” Partnerstwo na Jurze” Chrzanów.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze