UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 09 marca 2018
Dzień Kobiet i Mężczyzn w Zagórzu

8 marca 2018 roku Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” miała zaszczyt uczestniczyć w Walnym Zebraniu Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów „Wesoła Jesień” połączonym z Dniem Kobiet i Mężczyzn , które odbyło się w budynku Strażnicy OSP w Zagórzu. Po oficjalnej części wieczoru, na której przedstawiono sprawozdanie za rok 2017, rozpoczęła się część artystyczna wieczoru. Każda pani otrzymała kwiat i pudełeczko czekoladek, po czym wzniesiono toast i przy pysznym poczęstunku obejrzeliśmy występ zespołu „Mirabelki”, w którym wystąpiły panie ze stowarzyszenia przy akompaniamencie przystojnego młodzieńca. Posłuchaliśmy wróżby uroczej „cyganki”,  Wieczór minął w bardzo sympatycznej atmosferze. Bardzo dziękujemy za zaproszenie, a paniom z zespołu i członkom stowarzyszenia życzymy wielu sukcesów .

 

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze