UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Sroda, 11 lipca 2018
„Pożyteczne wakacje” Jedzie po drogach lokomotywa

Jedną z atrakcji „Pożytecznych wakacji”  organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chrzanowie były wycieczki „lokomotywą na kółkach” po najbliższej okolicy. Miało to miejsce 29 czerwca i 4 lipca. W przejażdżce uczestniczyły dzieci z Płazy, Balina i Luszowic.

Pojawienie się  barwnego pojazdu w sołectwach wzbudziło sensację zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Takiego samochodu nikt tutaj nie widział. Dzieciaki (wraz z opiekunami)  z entuzjazmem zajęły miejsca w lokomotywie i wyruszyły w trasę. Przejazd obejmował Płazę, Pogorzyce, Bolęcin,  Góry Luszowskie, okolice osadnika przy ul. Wodzińskiej, Balin, Okradziejówkę i Luszowice. Uczestniczyło w nim  dzieci z Płazy, Balina i z Luszowic.

 

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze