UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Wtorek, 07 sierpnia 2018
"Biesiada pod chmurką z prażonymi ziemniakami"

W dniu 04.08.2018 odbyła się w Olszynach "Biesiada pod chmurką z prażonymi ziemniakami", której partnerem była Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo na Jurze."

Było słońce, były pyszne ziemniaki, radosne dzieci, mnóstwo dorosłych zadowolonych twarzy. Humory dopisały, a przejażdżka ciuchcią Chrzanolandii na trasie Olszyny-Rozkochów dostarczyła podróżnym wiele emocji :)  za co dziękujemy przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Olszynach oraz LGD Partnerstwo na Jurze.

Wydarzenie licznie przyciągnęło mieszkańców Olszyn i sąsiednich wiosek oraz spełniło podstawowe oczekiwanie - by to było miejsce rodzinnej zabawy.

 

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze