UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Czwartek, 09 sierpnia 2018
Udział Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo na Jurze" w Posiedzeniu Zarządu Województwa Małopolskiego

W dniu 9 sierpnia 2018 roku na terenie Muzeum Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie odbyło się wyjazdowe Posiedzenie Zarządu Województwa Małopolskiego. Przed rozpoczęciem posiedzenia odbyła się promocja potraw tradycyjnych z powiatu chrzanowskiego, którą przygotowały gospodynie z KGW Mirów i KGW Mętków. Gościom zostały podane ,,Ziemniaki po Cabańsku” oraz ,,Parzybroda Mirowska". Uczestnicy posiedzenia byli zachwyceni daniami przygowanymi przez nasze Panie. Po zakończonej degustacji rozpoczęło się posiedzenie, któremu przewodniczył Jacek Krupa Marszałek Województwa Małopolskiego, a dotyczyło następujacej tematyki: „Małopolska-region wielu możliwości”, „Powiat chrzanowski – wspieramy i współpracujemy”, „Małopolska – nowa Strategia Rozwoju”. Na zakończenie Posiedzenia odbył się panel dyskusyjny w którym zabrali głos zaproszeni goście.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze