UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Wtorek, 14 sierpnia 2018
Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” na akcji charytatywnej „4 Urodziny Dominika”

W dniu 12 sierpnia 2018 roku Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” wzięła udział w akcji charytatywnej „Wkręć się w pomoc 4 urodziny Dominika”. Czwarte urodziny walczącego z glejakiem mózgu Dominika zgromadziły wiele osób które chciały pomóc chłopcu. Nie brakowało chętnych do przejażdżki lokomotywą na kółkach Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze”. Leczenie chłopca jest bardzo kosztowna. Rodzice chłopca przy pomocy Organizacji takich jak LGD „Partnerstwo na Jurze” i zaprzyjaźnionych osób organizują imprezy i zbiórki charytatywne. Kwota jaką udało się uzbierać to 7220 zł 55 gr. Rodzice chłopca dziękują za wsparcie imprezy Wkręć się w pomoc 4 urodziny Dominika. Dziękujemy, kolejka turystyczna Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” była w tym dniu Wielka atrakcją. Do zobaczenia za rok na 5 urodzinach  Dominika.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze