UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Poniedziałek, 27 sierpnia 2018
Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo na Jurze" na Pikniku "Zakończenie wakacji w Bolęcinie"

25 sierpnia 2018 r. Wioska pod Skałą - miejscowość tematyczna z Bolęcina zorganizowała Piknik na zakończenie wakacji. Partnerem wydarzenia była Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo na Jurze" w Chrzanowie.  Animatorzy Wioski pod Skałą przygotowali bogaty program : odbyły się warsztaty tematyczne : ekologiczne, plaeontologiczne i plastyczne. Został przeprowadzony konkurs na najbardziej kolorowego amonita - czyli portret skamieniości sprzed milionów lat. Były też gry, zabawy oraz kiermasz rękodzieła z wioski tematycznej.  Największą jednak atrakcją okazały się  przejażdżki kolejką turystyczną. Uczestniczyły w nich nie tylko rodziny z dziećmi, ale co szczególnie cieszyło organizatorów - starsze pokolenie mieszkańców wsi. Przejażdżaka kolejką po najstarszej cześci  wsi Bolęcin począwszy od stacji początkowej przy  placu Nowsie, którego początki sięgają czasów średniowiecza stała się okazją do wspomnień dotyczących przeszłości wsi, co zaowocowało pomysłem zorganizowania spaceru historycznego po Bolęcinie.

"Zespół animatorów Wioski pod Skałą serdecznie dziękuje LGD w Chrzanowie za zorganizowanie atrakcji dla mieszkańców naszego sołectwa, którzy pytają już  kiedy ponownie po Bolęcinie będzie jeździła "Ciuchcia z Chrzanolandi"i.

 

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze