UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Czwartek, 04 października 2018
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na bezpłatną konferencję w dniach 25-26 października w Krakowie - szczegóły w załączniku.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza  na bezpłatną konferencję w dniach 25-26 października w Krakowie - szczegóły w załączniku. 

 Konferencja skierowana jest dla: rolników, doradców rolnych, przedsiębiorców, członków organizacji pozarządowych (w tym KGW), naukowców, mieszkańców obszarów wiejskich województwa małopolskiego.

 Organizatorzy pokrywają koszty: zakwaterowania, wyżywienia, części merytorycznej szkolenia w tym materiałów konferencyjnych.

 Zgłoszenia indywidualne oraz grupowe pod numerem telefonu 503 879 401 lub mailem : lukasz.jawny@gmail.com.

 Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. 

Formularz zgłoszeniowy

Program

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze