UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Sroda, 31 października 2018
WIOSKA POD SKAŁĄ W BOLĘCINIE pełną przygód i tajemnic PODRÓŻ W CZASIE – PRZYSTANEK W TRIASIE

 27 października odbyła się kolejna akcja zorganizowana przez zespół animatorów wioski pod skała przy współpracy i wsparciu finansowym Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo na Jurze" w Chrzanowie. Celem była promocja dziedzictwa przyrodniczego wsi Bolęcin oraz zainteresowanie innowacyjnymi formami poznawania otaczającego świata jak spacer edukacyjny, w trakcie którego przewodniczka i regionalistka Agnieszka Mendela odkrywała tajemnice skał i opowiadała baśnie i podania z nimi związane. Podczas zabawy plenerowej , czyli czytania krajobrazu  wszyscy chętnie korzystali z możliwości oglądania panoramy Grzebietu Tenczyńskiego z najwyższego wzniesienia wsi Bolęcin przy użyciu lunety. Podobnie jednak jak poprzednim razem największym hitem wycieczki okazał się powrót do centrum wsi kolejką z Chrzanolandii z czego najbardziej cieszyły się maluchy. Miłą niespodzianką był poczęstunek ufundowany przez Zajazd Rowerowy "Nawsie" w Bolęcinie. W akcji uczestniczyły zarówno rodziny z dziećmi jak i seniorzy. Duża liczba zainteresowanych świadczy o potrzebie organizowania działań o podobnym charakterze w przyszłości.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze