UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 14 października 2011
Dzień Drzewa w Wygiełzowie

Dnia 10.10.2011r. obchodzony był ogólnopolski Dzień Drzewa. Głównym celem obchodów tego Dnia było zainspirowanie dzieci i młodzieży do podejmowania w środowisku lokalnym, działań sprzyjających zwiększeniu świadomości ekologicznej. Działania te polegają głównie na akcji sadzenia drzew oraz ich ochronie.

W powiecie chrzanowskim organizatorem Dnia Drzewa była Pani Karolina Patla- właściciel Szkółki Drzew Ozdobnych „Bioogrody” z Wygiełzowa. W organizację imprezy włączyła się Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze”. W zajęciach uczestniczyły dzieci ze szkół w Babicach, Chrzanowie i Regulicach a także przedszkolaki z Babic. Mimo chłodu dzieci z radością i przejęciem wysłuchały krótkiej i niezwykle interesującej prelekcji na temat roślin i drzew, ich uprawy i pielęgnacji oraz jak olbrzymi i pozytywny wpływ wywierają one na środowisko naturalne. Atrakcją obchodów dnia drzewa były zorganizowane konkursy w których nagrodami były rośliny podarowane przez Panią Karolinę Patlę. Szczególne zainteresowanie wśród dzieci wzbudziło wspólne sadzenie drzew i krzewów oraz robienie rozsad, które następnie mogły zabrać ze sobą do domu. Dyplomem okolicznościowym został nagrodzony m.in. Bartosz z IV klasy Szkoły Podstawowej w Babicach - założyciel klubu „Pomoc naturze”, który wraz z grupą kolegów i koleżanek z klasy dbają o czystość lasów.

Zdjęcia z dnia drzewa: http://www.partnerstwonajurze.pl/galeria_show_single.php?id=25

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze