UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Wtorek, 15 stycznia 2019
Spotkanie Opłatkowe zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich „Gromcaneczki”

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” w dniu 12 stycznia 2019 roku, uczestniczyła w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich „Gromcaneczki” w Domu Ludowym w Gromcu.

Uroczystość prowadziła Pani Melania Mańka Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich z Gromca. Spotkanie przebiegało w świąteczno-rodzinnej atmosferze i obfitowało w atrakcje  kulturalne oraz smakowe.

Po programie artystyczny życzenia licznie przybyłym gościom złożyli Burmistrz Libiąża Jacek Latko, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Libiążu Bogumiła Latko oraz Proboszcz parafii w Gromcu pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej ksiądz Zdzisław Bury, Po oficjalnych wystąpieniach przybyli na spotkanie, łamiąc się opłatkiem składali sobie wzajemnie życzenia zdrowia oraz szczęścia w nowo rozpoczętym roku.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze