UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Czwartek, 09 maja 2019
JUBILEUSZ - 5 lat istnienia Miejscowości Tematycznych na terenie powiatu chrzanowskiego - Zapraszamy!!! Pierwsza impreza plenerowa już 19 maja - szczegóły po kliknięciu ,,czytaj więcej"


 
Tytuł imprezy: „ CZTERY ŻYWIOŁY W ZAGINIONEJ WIOSCE- DULOWA 2019”
 
Warsztaty: rzeźbiarskie, kowalskie, koronkarskie, obróbki wełny z alpak, „ Moja wizja drewna”, mennicze, łucznicze, zielarskie, projektowanie i wykonanie figurki pawia z zastosowaniem pawich piór- swoje prace zabierzesz z sobą do domu.
 
Zabawy: bańki mydlane duże, kręcone baloniki, malowanie na streczu, malowanie twarzy i inne.
Konkursy z nagrodami: 1).Malowanie na sztalugach, 2). „Zaginiony świat” 3). Konkurs wiedzy o Gminie Trzebinia.
 
Atrakcje: gastronomia, małpi gaj, park linowy, dmuchańce, stoiska wytwórców i rzemieślników, stoisko z drewnianymi zabawkami, stoisko z mieczami i tarczami obronnymi dla dzieci, stoisko z akcesoriami łuczniczymi, wystawa koła łowieckiego pokaz „ Harmonia dla ducha i ciała, zwierzęta znajdujące się w Gospodarstwie Agroturystycznym.
 
Bezpłatna kolejka Lokalnej Grupy Działania ,,Partnerstwo na Jurze" - pociąg trasa: Trzebinia Rynek- Dulowa Gospodarstwo Agroturystyczne,
 
Dodatkowo można nabyć piękne rozsady kwiatów i bylin na balkon i do ogrodu.
 
Organizatorzy: Fundacja Inicjatywy Społeczne i Dziedzictwo Kulturowe,
Red Raj relaksowisko- Gospodarstwo Agroturystyczne, Trzebińskie Centrum Kultury.
Partnerzy: LGD „ Partnerstwo na Jurze”
Patronat medialny: Tygodnik Przełom
 
Wstępny plan imprezy:
13:30- „ Przystanek Dulowa”, czyli: Wyjazd pociągu- kolejki z Rynku z Trzebinia- do Dulowej. Plan wyjazdu z Rynku: 13,30, 14,30, 15,30
14:00 - Rozpoczęcie wydarzenia programem dla dzieci i całych rodzin- „Zabierz z sobą koc i chodź w plener”
14:00- 18:00- Animacje dla dzieci mniejszych (kręcone baloniki, malowanie na streczu, malowanie twarzy, bańki mydlane duże, konkursy, tańce, małpi gaj, dmuchańce, park linowy, różne zwierzęta i inne.
15:00- 20:00- Interaktywne warsztaty dla wszystkich grup wiekowych: rzeźbiarskie, kowalskie, praca w drewnie, warsztaty mennicze, łucznicze, zielarskie, koronkarskie, oraz warsztaty „ Pawie pióra i nie tylko”.
15:00- 19:00- Konkursy z nagrodami: 1).Malowanie na sztalugach, 2). „Zaginiony świat” 3). Konkurs wiedzy o Gminie Trzebinia
 
Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze