UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Sroda, 22 maja 2019
„Cztery Żywioły w Zaginionej Wiosce- Dulowa 2019”

W niedzielę 19 maja 2019 roku od godziny 1400 do 2000 Zaginiona Wioska - miejscowość tematyczna w Dulowej zorganizowała w Red Raj relaksowisko- gospodarstwo agroturystyczne wydarzenie pt. „Cztery Żywioły w Zaginionej Wiosce- Dulowa 2019” z okazji 5-cio lecia istnienia.

Partnerem wydarzenia była Lokalna Grupa Działania „ Partnerstwo na Jurze „ w Chrzanowie.

W ramach wydarzenia przeprowadzono mnóstwo gier, zabaw i konkursów. Jednym z ważniejszych wydarzeń było przeprowadzenie przez animatorów miejscowości tematycznej Dulowa interaktywnych warsztatów: kowalskich, rzeźbiarskich, zielarskich, hafciarskich, koronkarskich, menniczych, łuczniczych, praca z drewnem, „pawie pióro i nie tylko”. Wszystkie prace wykonane przez uczestników można było zabrać ze sobą na pamiątkę. Uczestnicy skorzystali również z alpakoterapii i pływania w kulach.  Doznali wrażeń w parku linowym i zjeżdżali tyrolką na linie. Całość wrażeń dopełnił „małpi gaj”, gdzie różne zwierzęta znajdujące się w gospodarstwie agroturystycznym Red Raj relaksowisko swoimi odgłosami i przyjaznym zachowaniem dawały o sobie znać. Na uczestników czekała także wystawa kwiatów ogrodowych, balkonowych i bylin. Zespół animatorów Zaginionej Wioski serdecznie dziękuje LGD w Chrzanowie za użyczenie kolejki którą można było podróżować z Trzebińskiego Rynku do Dulowej. Wszystkim uczestnikom konkursów rozdano mnóstwo nagród i upominków. Dopełnieniem wrażeń były tańce grupy tanecznej dzieci pt. „Harmonia dla ducha  i ciała”, oraz edukacyjne stoisko Koła Łowieckiego Słonka z Trzebini.

Dziękujemy  za wspaniałą inicjatywę, oby więcej tego typu wydarzeń w naszym powiecie.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze