UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Czwartek, 06 czerwca 2019
Konferencja "Wspólnie o funduszach europejskich”

W dniu 5 czerwca 2019 roku w Business Campus K134 w Trzebini odbyła się Konferencja „Wspólnie o funduszach europejskich w Powiecie Chrzanowskim ” organizowana przez Chrzanowską Izbę Gospodarczą.

W konferencji wzięli udział przedstawiciele samorządów. Lokalną Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” reprezentował Prezes Zarządu Jerzy Kasprzyk  który, przedstawił m.in. informacje na temat sposobów i możliwości pozyskiwania  przez przedsiębiorców środków z Unii Europejskiej w ramach programu PROW. Dodatkowo na naszym stoisku można było uzyskać wiedzę praktyczna np.  jak wypełnić wniosek czy biznesplan.

Przedsiębiorców zapraszamy do korzystania z bezpłatnego doradztwa w naszym biurze od poniedziałku do środy  w godzinach od 10:00 do 15:00.

 

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze