UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Poniedziałek, 12 sierpnia 2019
Dni Regulic i Nieporazu

W dniach 27 i 28 lipca w Regulicach już po raz 20-ty odbyły się Dni Regulic i Nieporazu. Przygotowano liczne atrakcje dla mieszkańców Gminy Alwernia. Jedną z głównych była bezpłatna przejażdżka kolejką „Pociąg do Małopolski” z Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze”. Ponadto można było skorzystać z bezpłatnych przejazdów drezyną ręczną na trasie Stacja Regulice-Strażnica OSP, wystawy o kolei w Regulicach i na Ziemi Chrzanowskiej realizowaną przez Stowarzyszenie „Stacja Chrzanów”, dmuchanych atrakcji dla dzieci, występów przedszkolaków z Regulic i Nieporazu, przeglądu młodych talentów, konkursu muzycznego „Jaka to melodia”, koncertu duetu Asia & Szymon, a na zakończenie wystąpił kabaret „TAK”.Wszystkim uczestnikom dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia za rok.

Serdeczne podziękowania kierujemy do:

Patronat Honorowy : Starosta Chrzanowski, Burmistrz Gminy Alwernia

Partnerzy : Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” w Chrzanowie,Lokalna KolejDrezynowa w Regulicach

Pomoc w organizacji: Samorządowy Ośrodek Kultury w Alwerni, Przedszkole w Regulicach, Szkoła Podstawowa w Regulicach, Stowarzyszenie „StacjaChrzanów”, Stowarzyszenie Przyjaciół Regulic i Nieporazu”,KGW Regulice, KGW Nieporaz, OSP Regulice, OSP Grojec, Radni z Regulic i z Nieporazu. Sołectwo Regulice, Sołectwo Nieporaz.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze