UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Wtorek, 24 września 2019
Dzień Otwarty Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie

W dniu 20 września 2019 roku w godzinach od 16:00 do 19:00 odbył się dzień otwarty Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. W tym dniu można było uczestniczyć w zajęciach otwartych, czy też zapisać się na wybrane zajęcia dodatkowe. Przed deptakiem MOKSiR-u przygotowano wiele animacji i atrakcji dla dzieci m.in. dmuchańce, malowanie twarzy czy granie na instrumentach. Dużą popularnością cieszyła się kolejka turystyczna Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze”, którą można była przejechać się ulicami Chrzanowa. Na zakończenie imprezy w sali teatralnej odbyły się pokazy grup tanecznych.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze