UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Czwartek, 26 września 2019
Wernisaż wystawy „II Liceum w obrazach wielkich mistrzów”

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” po przez wydanie albumu  „II Liceum w obrazach wielkich mistrzów”, włączyła się w realizację projektu II Liceum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie. Finałem całego pomysłu był wernisaż który odbył się w dniu 20 września 2019 roku w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. Projekt realizowany był w latach 2016-2018 dzięki inicjatywie nauczycielki Anety Solińskiej i uczniów II LO. Celem projektu była popularyzacja sztuki wśród młodzieży i dorosłych. Wystawę wcześniej mogliśmy podziwiać w Miejskiej Bibliotece w Chrzanowie, centrum handlowym MAX oraz na Pikniku Parafialnym w Kościelcu. Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie, oby w Naszym powiecie powstało więcej takich projektów. Szczególne podziękowania kierujemy:

  • Starostwu Powiatowemu w Chrzanowie,
  • Urzędowi Miejskiemu w Chrzanowie,
  • Bankowi Spółdzielczemu w Chrzanowie,
  • Górka Cement Sp. z o. o,
  • TIM Kominki
  • Centrum Medycznemu Diabet
  • Hydrokop Sp. z o. o
  • Besser Factory Sp. z o. o.
  • Radzie Rodziców oraz Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu II LO w Chrzanowie,

 

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze