UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ

Tytuł projektu:
Prace konserwatorskie dla elewacji Kościoła p.w. św. Marcina i Małgorzaty w Porębie Żegoty 8 – Gmina Alwernia

Przedmiot projektu:
Prace konserwatorskie

Termin realizacji projektu:
2010

Wartość inwestycji:
437 343,79 zł

Wartość dofinansowania:
328 007,00 zł

Instytucja dofinansowująca:
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z EFRROW Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Oś 4: Leader - Lokalna Grupa Działania  „Partnerstwo na Jurze" Działanie: „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" dla operacji w ramach działania "Odnowa i Rozwój wsi".

Beneficjent:
Kościół Parafialny p. w. Św. Marcina i Małgorzaty w Porębie Żegoty

Cel projektu:
Celem projektu był remont wszystkich elewacji zewnętrznych z koniecznością wykonania robót budowlano-konserwatorskich w partii cokołowej kościoła. Zakres prac obejmował usunięcie wszystkich powłok malarskich z kamiennych partii cokołowych i wyższych partii tynkowanych, naprawę uszkodzonych tynków, wycyzelowanie rysunku linii fryzu i gzymsu podokapowego, malowanie tynków zewnętrznych kościoła, a także konserwację partii cokołowych wykonanych z kamienia naturalnego i sztucznego. Inwestycja ta wpłynęła na ochronę dziedzictwa sakralnego i kulturowego gminy oraz na podniesienie atrakcyjności turystycznej miejscowości.

zdjęcie.jpg

zd 2.jpg

zd 3.jpg

 

 

 

Wtorek, 17 lipca 2018
Wtorek, 24 lipca 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze