UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ

Tytuł projektu:
Prace konserwatorskie dla elewacji Kościoła p.w. św. Marcina i Małgorzaty w Porębie Żegoty 8 – Gmina Alwernia

Przedmiot projektu:
Prace konserwatorskie

Termin realizacji projektu:
2010

Wartość inwestycji:
437 343,79 zł

Wartość dofinansowania:
328 007,00 zł

Instytucja dofinansowująca:
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z EFRROW Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Oś 4: Leader - Lokalna Grupa Działania  „Partnerstwo na Jurze" Działanie: „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" dla operacji w ramach działania "Odnowa i Rozwój wsi".

Beneficjent:
Kościół Parafialny p. w. Św. Marcina i Małgorzaty w Porębie Żegoty

Cel projektu:
Celem projektu był remont wszystkich elewacji zewnętrznych z koniecznością wykonania robót budowlano-konserwatorskich w partii cokołowej kościoła. Zakres prac obejmował usunięcie wszystkich powłok malarskich z kamiennych partii cokołowych i wyższych partii tynkowanych, naprawę uszkodzonych tynków, wycyzelowanie rysunku linii fryzu i gzymsu podokapowego, malowanie tynków zewnętrznych kościoła, a także konserwację partii cokołowych wykonanych z kamienia naturalnego i sztucznego. Inwestycja ta wpłynęła na ochronę dziedzictwa sakralnego i kulturowego gminy oraz na podniesienie atrakcyjności turystycznej miejscowości.

zdjęcie.jpg

zd 2.jpg

zd 3.jpg

 

 

 

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze