UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ

Tytuł projektu:
Renowacja schodów prowadzących i wejściowych do Sanktuarium Matki Bożej Patronki Polskich Rodzin Robotniczych w Płokach

Przedmiot projektu:
Renowacja historycznych schodów prowadzących do Sanktuarium oraz schodów wejściowych – kościół w tym miejscu istnieje już 700 lat.

Termin realizacji projektu:
Rozpoczęcie prac: 1.03.2012r.; zakończenie prac: 14.08.2012r.

Instytucja dofinansowująca:
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z EFRROW Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Oś 4: Leader - Lokalna Grupa Działania  „Partnerstwo na Jurze" Działanie: „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" dla operacji w ramach działania "Odnowa i Rozwój wsi".

Wartość inwestycji:
283 830,13 zł

Wartość dofinansowania:
227 064,00 zł

Beneficjent:
Rzymskokatolicka Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Płokach

Cel projektu:
Celem była całkowita przebudowa schodów prowadzących i wejściowych do Sanktuarium – kościół w tym miejscu istnieje już 700 lat. Cudami słynąca Ikona Matki Bożej przyciąga kilkadziesiąt tysięcy pielgrzymów rocznie, a stan schodów był tak fatalny, że zagrażało to bezpieczeństwu ludzi.

Płoki Zd 1.jpg

Płoki Zd 2.jpg

 

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze