UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ

Tytuł projektu:
Remont połączony z modernizacją i wyposażeniem świetlicy wiejskiej w Wygiełzowie

Przedmiot projektu:
Remont pomieszczeń świetlicy działającej w przyziemiu  domu ludowego w Wygiełzowie polegający na wymianie stolarki okiennej i drzwiowej.

Termin realizacji projektu:
22.05.2012r.-27.06.2013r.

Wartość inwestycji:
25.378,74 zł

Wartość dofinansowania:
18.801,16 zł

Beneficjent:
Stowarzyszenie Ziemi Lipowieckiej

Cel projektu:
Rozwijanie aktywności kulturalnej i społecznej mieszkańców wsi Wygiełzów poprzez remont połączony z modernizacją pomieszczeń świetlicy wiejskiej.

20130826_170525.jpg

 

 

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze