UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Wtorek, 14 września 2021
  data2

  Informujemy, że w dniu 15.09.2021 roku Biuro Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo na Jurze" będzie nieczynne.

  Doradztwo będzie prowadzone w dniu 16.09.2021 roku od godziny 10:00 do 15:00

   

  Za utrudnienia przepraszamy

 • data1
  Wtorek, 14 września 2021
  data2

  W dniu 10.09.2021 roku, Lokalna Grupa Działania ,,Partnerstwo na Jurze" miała przyjemność  uczestniczyć w X Forum Organizacji Pozarządowych na terenie Muzeum - Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie. Inicjatorem X Powiatowego Forum jest Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego w Chrzanowie. Jesteśmy pod dużym wrażaniem dorobku i pomysłowości prezentujących się podczas forum działalności pozarządowych. Mocno kibicujemy społecznikom i życzymy dużo zapału do realizacji nowych przedsięwzięć. 

  W trakcie trwania panelu prezentującego dorobek NGO,  Pani Karolina Derendarz - Prezes Stajni Pałacowej w Płazie podkreśliła istotną rolę jaką odgrywa LGD w procesie realizacji inwestycji na terenie zabytkowej Stodoły za co dziękujemy i życzymy powodzenia oraz dalszych sukcesów.

   

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze