UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 16 grudnia 2011
Szkolenie „Małe projekty”: realizacja, rozliczanie projektu, przygotowanie wniosku o płatność.

W dniu 5 grudnia 2011 roku, w Sali audiowizualnej odbyło się szkolenie dotyczące tematyki Małych projektów. Podczas szkolenia,  uczestnicy dowiedzieli się m.in. co kryje się pod pojęciem „realizacja operacji lub jej etapu”, jak wygląda wypłata środków, jakie są zobowiązania beneficjenta, czym jest wniosek o płatność oraz jakie są zasady przeprowadzania kontroli projektu przez Urząd Marszałkowski. Szkolenie prowadził Pan Jarosław Niemczyk

Zachęcamy zainteresowane osoby do zapoznania się z materiałami szkoleniowymi: Rozliczanie_Małe projekty WoP_prezentacja_LGD Partnerstwo na Jurze.ppt

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze