UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Czwartek, 16 sierpnia 2012
Rozstrzygnięcie konkursów "Logo Chrzanolandii" oraz "Wieś jest taka piękna"

W dniu 14 sierpnia 2012 r. w sali audiowizualnej PCKU w Chrzanowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursach organizowanych przez Lokalną Grupę Działania „Partnerstwo na Jurze”.

Laureaci oraz zaproszeni goście zostali przywitani przez Prezesa Zarządu LGD Pana Jerzego Kasprzyka oraz Wiceprezesa Zarządu LGD Pana Radosława Warzechę, którzy omówili przeprowadzone konkursy oraz wręczyli nagrody ufundowane przez LGD.

W konkursie zdjęciowym o tematyce „Wieś jest taka piękna” wpłynęło 55 prac, natomiast w konkursie – „Logo Chrzanolandii” stworzono aż 58 projektów.

Złożone prace zostały ocenione w dniu 1 sierpnia 2012r. przez Jury Konkursowe, obradujące w składzie:
Pan Jerzy Kasprzyk - Prezes Zarządu LGD
Pani Beata Kucharczyk - Sekretarz LGD
Pani Alicja Molenda – Właścicielem Firmy Wydawniczej „Przełom”
Pani Agnieszka Oczkowska - Etnograf
Pan Adam Potocki - Starosta Chrzanowski
Pani Magdalena Wojciechowska-Kuchtiak - Kierownik Biura LGD

W konkursie „Wieś jest taka piękna”, I miejsce przypadło Pani Patrycji Rożnawskiej z Rozkochowa, II miejsce zajął Pan Maciej Pulnar z Młoszowej, a III miejsce Pani Aneta Lenzygier z Trzebini.
Zwycięzcy otrzymali nagrody w wysokości 300,00 zł, 200,00 zł oraz 100,00 zł.

W konkursie „Logo Chrzanolandii”, Jury wybrało projekt Pana Bogdana Loranc z Chrzanowa.
Zwycięzca otrzymał nagrodę w wysokości 1 000,00 zł.

Ch2.png

 

Pan Jerzy Kasprzyk poinformował, iż zwycięski logotyp będzie promował markę „Chrzanolandia”, pod którą zawarte są najciekawsze lokalne produkty turystyczne (rzeczy, obiekty, miejsca, atrakcje, usługi) oraz najbardziej wartościowe wydarzenia kulturalne i sportowe organizowane w powiecie chrzanowskim.

Zwycięski logotyp pojawi się już 9 września br. na imprezie „Chrzanolandia zaprasza na … Ziemniaczysko pod Lipowcem” organizowanej przez LGD na terenie Muzeum – Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie, na którą serdecznie zapraszamy.

Galeria zdjęć

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze