UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Sroda, 06 października 2010
Szkolenia z zakresu przygotowania wniosków dotyczących naborów konkursowych

Zarząd Lokalnej Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w szkoleniach z zakresu wypełniania dokumentacji konkursowej (wg. nowych przepisów) składanej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, oś 4 Leader, które odbędą się w następujących terminach:

- w dniu 15 października 2010 roku (piątek) w godzinach od 9:00 - 12:00 odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie przygotowania wniosków dotyczących ubiegania się o dotację w ramach konkursów ogłaszanych przez LGD dla działania „Odnowa i rozwój wsi”;

- w dniu 20 październik 2010 roku (środa) w godzinach od 9:00 - 15:00 odbędzie się szkolenie w sprawie przygotowania wniosków dotyczących ubiegania się o dotację w ramach konkursów ogłaszanych przez LGD dla działania „Małe projekty”;

- w dniu 21 październik 2010 roku (czwartek) w godzinach od 9:00 - 15:00 odbędzie się szkolenie związane z ubieganiem się o dotację dla przedsiębiorców w ramach konkursu ogłaszanego przez LGD dla działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”;

Szkolenia w/w odbędą się w siedzibie LGD „Partnerstwo na Jurze” w Chrzanowie, ul. Focha 3 (sala audiowizualna - parter). Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się osobiście w siedzibie LGD lub telefonicznie na numer 032 720 65 02 - liczba miejsc ograniczona. Przy znacznej liczbie zgłoszeń zorganizowane zostaną kolejne szkolenia w innym terminie.

Każdy uczestnik otrzyma stosowny certyfikat ukończenia szkolenia.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze