UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 08 kwietnia 2011
Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” zaprasza na szkolenie

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w szkoleniu z zakresu wypełniania dokumentacji konkursowej (wg nowych przepisów) składanej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, oś 4 Leader, które odbędzie się w siedzibie Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” przy ul. Focha 3 w Chrzanowie (pok. 202). Spotkanie dotyczyć będzie ubiegania się o dotację w ramach konkursów ogłaszanych przez LGD dla działań:

•„Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”
•„Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”

i odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2011 roku (poniedziałek) o godzinie 17:00.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze