UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Poniedziałek, 27 lutego 2017
Konsultacje zmian " Strategia Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2023" oraz "Lokalne kryteria wyboru".

W związku z zaplanowanymi zmianami w następujących dokumentach: " Strategia Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2023" oraz "Lokalne kryteria wyboru", zwracamy się do Państwa z prośbą o opinię dotyczącą planowanych przez LGD modyfikacji.

Prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej zmian. Od Państwa odzewu zależy czy instytucja nadrzędna wyrazi zgodę na w/w modyfikacje, polegające między innymi na podniesieniu wysokości dofinansowania na rozwój firmy do poziomu 70% (obecnie jest 50%), dlatego zachęcamy do aktywnego wzięcia udziału w tym procesie. Realizacja tego przedsięwzięcia będzie możliwa w sytuacji zwrotu 400 wypełnionych ankiet (ankiety można dostarczyć mailowo, listem lub osobiście do naszego biura) do dnia 15-03-2017 roku do godziny 15:00.

Również już teraz zapraszamy Państwa na spotkanie, w sprawie omówienia modyfikacji, które odbędzie się 17 marca 2017 roku o godzinie 15:00 w Sali audiowizualnej budynku PCKU w Chrzanowie przy ul. Focha 3.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety:

Ankieta

 

 

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze